Studijuoti JAV – išskirtinė galimybė kiekvienam jaunam teniso žaidėjui, svajojančiam suderinti aukšto lygio teniso treniruotes su universitetine studijų programa. Tai – unikali patirtis, ateityje padėsianti įgyti pranašumą profesionaliojoje karjeroje.

JAV universitetinė sistema sudaro galimybę studentams derinti studijų tvarkaraštį su teniso treniruočių programa, užtikrina ne tik aukšto lygio studijas, bet ir puikias treniruočių salygas.

Vidutinė metinė studijų kaina JAV universitetuose – 25.000 JAV dolerių. Alatus teniso akademijos specialistai patars ir padės išsirinkti geriausią variantą, atitinkantį žaidėjo lygį ir norimą gauti išilavinimą.

Jūs galite aplikuoti gauti bakalauro, magistro ar daktaro diplomus įvairiose srityse - nuo tarptautinio verslo, rinkodaros, finansų iki inžinerinių specialybių, sporto vadybos ar žurnalistikos.

Priėmimo procesas trunka apie metus. Todėl Alatus teniso akademija rekomenduoja kreiptis kuo ankščiau, kad stojimo procesas vyktų sklandžiai. Kreipkitės, ir su kiekvienu asmeniškai aptarsime tolimesnius žingsnius.

Kreipkitės, ir su kiekvienu asmeniškai aptarsime tolimesnius žingsnius